Mobile Codes (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Block
bg: Блокирай

en: Filter
bg: Филтър

en: configure
bg: конфигурирай

en: Performance
bg: Производителност

en: Note
bg: Бележка

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: block
bg: блок

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Blocks
bg: Блокове
