Mobile Codes (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
