Mobile Codes (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
