Mobile Codes (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: Block
eo: Bloko

en: PHP
eo: PHA

en: Filter
eo: Filtrilo

en: configure
eo: agordu

en: Performance
eo: Rendimento

en: Provider
eo: Provizanto

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: block
eo: bloko

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Field formatters
eo: Strukturigiloj por kampoj
