Mobile Codes (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Theme
eu: Tema

en: Block
eu: Blokea

en: Filter
eu: Iragazkia

en: configure
eu: konfiguratu

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Example
eu: Adibide

en: Note
eu: Oharra

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: block
eu: blokea

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Values
eu: Balioak

en: Data
eu: Datu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
