Mobile Codes (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Data
gu: માહિતી

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
