Mobile Codes (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Block
kk: Блок

en: Filter
kk: Фильтрле

en: configure
kk: баптау

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Blocks
kk: Блоктар
