Mobile Codes (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Block
km: ប្លុក

en: Filter
km: តម្រង

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: block
km: បណ្ដុំ

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
