Mobile Codes (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: block
kn: ಖಂಡ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
