Mobile Codes (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Theme
lt: Tema

en: Block
lt: Blokas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Performance
lt: Veikimas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Defaults
lt: Numatyta

en: block
lt: blokas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Blocks
lt: Blokai

en: @type settings
lt: @type nuostatos

en: Preset
lt: Numatyta

en: Values
lt: Reikšmės

en: Raw
lt: Paprastas

en: Data
lt: Duomenys

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai
