Mobile Codes (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: Theme
oc: Tèma

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: Block
oc: Blòt

en: Filter
oc: Filtrar

en: configure
oc: configurar

en: Performance
oc: Performància

en: Example
oc: Exemple

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: block
oc: blòt

en: Token
oc: Geton (token)

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Blocks
oc: Blòts

en: Values
oc: Valors

en: Data
oc: Donadas

en: Generate
oc: Generar

en: Image style
oc: Estil d'imatge
