Mobile Codes (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
