Mobile Codes (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Theme
pl: Skórka

en: Data type
pl: Typ danych

en: Block
pl: Blok

en: Filter
pl: Filtr

en: configure
pl: konfiguruj

en: Performance
pl: Wydajność

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Example
pl: Przykład

en: Note
pl: Notatka

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Defaults
pl: Domyślne

en: block
pl: blok

en: Token
pl: Wzorzec

en: Extras
pl: Dodatki

en: Parameters
pl: Parametry

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Blocks
pl: Bloki

en: @type settings
pl: Ustawienia dla @type

en: Values
pl: Wartości

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Generate
pl: Generuj

en: Presets
pl: Zestawy

en: Chaos tool suite
pl: Narzędzia Chaos tools

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: File field
pl: Pole pliku

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Use path alias
pl: Użyj aliasu ścieżki

en: blocks
pl: bloki

en: Field formatters
pl: Formatery pola
