Mobile Codes (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Theme
ps: ویینه

en: Block
ps: غونډ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Performance
ps: كارېدون

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Blocks
ps: غونډونه
