Mobile Codes (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Block
sk: Blok

en: configure
sk: konfigurácia

en: Performance
sk: Výkon

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Example
sk: Príklad

en: Note
sk: Poznámka

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: block
sk: blok

en: Parameters
sk: Parametre

en: Text field
sk: Textové pole

en: Blocks
sk: Bloky

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Data
sk: Údaje

en: Generate
sk: Generovať

en: Image style
sk: Štýl obrázka
