Mobile Codes (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Performance
te: పనితీరు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Parameters
te: పరామితులు
