Mobile Codes (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Theme
ar: حلة

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Block
ar: الصندوق

en: Filter
ar: انتقاء

en: configure
ar: ضبط

en: Performance
ar: الأداء

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Provider
ar: المزود

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: block
ar: صندوق

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Values
ar: قيم

en: Raw
ar: سطر

en: Data
ar: المعطيات

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: blocks
ar: صناديق
