Mobile Codes (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: Block
az: Blok

en: Performance
az: Performans

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Provider
az: Provayder

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: block
az: blok

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Blocks
az: Bloklar

en: Values
az: Qiymətlər
