Mobile Codes (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Chaos tool suite
bo: Chaos ལག་ཆ་ཡོངས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
