Mobile Codes (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Theme
da: Tema

en: Data type
da: Datatype

en: Block
da: Blok

en: configure
da: indstil

en: Performance
da: Ydelse

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Example
da: Eksempel

en: Note
da: Bemærk

en: Provider
da: Udbyder

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Defaults
da: Standarder

en: block
da: blok

en: Token
da: Symbol

en: Parameters
da: Parametre

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Blocks
da: Blokke

en: Values
da: Værdier

en: Generate
da: Opret

en: Image field
da: Billedfelt

en: General configuration
da: Generel konfiguration

en: Image style
da: Billedformat

en: Use path alias
da: Brug sti-alias

en: blocks
da: blokke

en: Field formatters
da: Formateringsenheder for felter
