Mobile Codes (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Theme
fi: Teema

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Block
fi: Lohko

en: Filter
fi: Suodatus

en: configure
fi: Muokkaa

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Note
fi: Huomaa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: block
fi: lohko

en: Token
fi: Muuttuja

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: @type settings
fi: @type asetukset

en: Values
fi: Arvot

en: Output
fi: Tuloste

en: Generate
fi: Luo

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Use path alias
fi: Käytä polkualiasta

en: Field formatters
fi: Kentän muokkaajat
