Mobile Codes (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Block
he: בלוק

en: Filter
he: סינון

en: configure
he: הגדרות

en: Performance
he: ביצועים

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Note
he: הערות

en: Provider
he: ספק

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: block
he: בלוק

en: Token
he: אסימון

en: Extras
he: תוספות

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Blocks
he: בלוקים

en: @type settings
he: הגדרות @type

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Values
he: ערכים

en: Data
he: נתונים

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Field formatters
he: פורמטרים לשדות
