Mobile Codes (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Field formatters
hy: Դաշտի ձևաչափեր
