Mobile Codes (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
