Mobile Codes (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Path
ml: വഴി

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: configure
ml: ക്രമീകരണം

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
