Mobile Codes (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Provider
sr: Провајдер

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Field formatters
sr: Форматери поља
