Mobile Codes (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Theme
sv: Tema

en: Data type
sv: Datatyp

en: Filter
sv: Filtrera

en: configure
sv: konfigurera

en: Performance
sv: Prestanda

en: Textfield
sv: Textfält

en: Example
sv: Exempel

en: Provider
sv: Leverantör

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Text field
sv: Textfält

en: Blocks
sv: Block

en: @type settings
sv: @type inställningar

en: Values
sv: Värden

en: Output
sv: Mata ut

en: Generate
sv: Generera

en: Presets
sv: Förval

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Image field
sv: Bildfält

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Use path alias
sv: Använd sökvägsalias

en: blocks
sv: block

en: Field formatters
sv: Fältformaterare
