Mobile Codes (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Blocks
ur: بلاکس
