Mobile Detect (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Not found
ca: No trobat

en: Mobile
ca: Mòbil

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Found
ca: Trobat
