Mobile Detect (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Mobile
de: Mobil

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: Found
de: Gefunden
