Mobile Detect (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Not found
fr: Non trouvé

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: Found
fr: Trouvé

en: Tablet
fr: Tablette
