Mobile Detect (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Mobile
sk: Mobil

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Found
sk: Nájdené
