Mobile Detect (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Mobile
ja: モバイル

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: Found
ja: 検出

en: Tablet
ja: タブレット
