Mobile Detect (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Not found
ru: Не найдено

en: Mobile
ru: Мобильный

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Found
ru: Обнаружено

en: Tablet
ru: Планшет

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
