Mobile Detect (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Not found
hu: Nem található

en: Mobile
hu: Mobil

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Found
hu: Találat

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
