Mobile Detect (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Mobile
nl: Mobiel

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Found
nl: Gevonden

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
