Mobile Detect (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Not found
da: Ikke fundet

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Found
da: Fundet

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
