Mobile Detect (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Not found
sv: Hittades ej

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Found
sv: Hittad

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
