Mobile Detect (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Mobile
uk: Мобільний

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Found
uk: Знайдено

en: Tablet
uk: Планшет

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
