Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (55 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: no screenshot
af: geen skermskoot

en: Error
af: Fout

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: Overridden
af: Oorheers

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Operation
af: Operasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: revert
af: rol terug

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Blue
af: Blou

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: Preview trimmed version
af: Voorskou verkorte weergawe

en: Preview full version
af: Voorskou volle weergawe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Black
af: Swart

en: edit role
af: redigeer rol

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Search form
af: Soekvorm
