Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (45 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Region
ast: Rexón

en: no screenshot
ast: ensin captura

en: Error
ast: Fallu

en: Block
ast: Bloque

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Operation
ast: Operación

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: @time ago
ast: hai @time

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Empty
ast: Ermu

en: Choice
ast: Esbilla

en: revert
ast: desfacer
