Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (115 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Back
be: Назад

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: no screenshot
be: няма здымка экрану (скрыншоту)

en: Error
be: Памылка

en: Block
be: Блок

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Overridden
be: Адменена

en: Warning
be: Увага

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Operation
be: Аперацыя

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: @time ago
be: @time таму

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Empty
be: Пусты

en: Choice
be: Выбар

en: Info
be: Інфармацыя

en: revert
be: адкат

en: You are here
be: Вы тут

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: Grid
be: Сетка

en: Show descriptions
be: Паказваць апісанні

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: More help
be: Дадатковая дапамога

en: Preview trimmed version
be: Перапрагляд абмежаванай версіі

en: Preview full version
be: Перапрагляд поўнай версіі

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Expand layout to include descriptions.
be: Пабольшыць размеркаванне для улічэння апісання.

en: Hide descriptions
be: Схаваць апісанні

en: Compress layout by hiding descriptions.
be: Скараціць размеркаванне праз хаванне апісанняў.

en: Effect
be: Вынік

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: original
be: першапачатковы

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
be: Апрацаваная версія  вашага паста, адлюстроўвае як  ваш пост выглядае  на галоўнай старонцы ці калі экспартуецца на сіндыкацыю.<span class="no-js">  Вы можаце ўставіць знак падзельніка "&lt;!--break--&gt;" ( без  двукосся) каб  дакладна ўрэгуляваць дзе ваш пост  будзе  перарывацца.</span>

en: Vote count
be: Колькасць галасоў

en: Search form
be: Форма пошуку

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
be: Гэтая тэма патрабуе PHP версіі @php_required і несумяшчальна з версіяй PHP !php_version.

en: width @width
be: шырыня @width

en: height @height
be: вышыня @height

en: upscaling allowed
be: масштабаванне дазволена

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
be: выпадковы параметр паміж -@degrees&deg і @degrees&deg

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
be: <a href="@login">Увайсці</a> ці <a href="@register">зарэгістравацца</a> для пакідання каментароў.

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
be: <a href="@login">Увайсці</a> для пакідання каментароў

en: More information about text formats
be: Больш інфармацыі аб фарматах тэксту

en: Style name
be: Назва стылю

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
be: У дадзены час не існуе ніякіх стыляў. <a href="!url">Дадаць новы</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
be: У дадзены час у гэтым стылі няма ніякіх эфектаў. Дадаць яго, абраўшы параметр унізе.

en: view actual size
be: Прагляд бягучага памеру

en: Sample original image
be: Прыклад сапраўднай выявы

en: Sample modified image
be: Прыклад змененай выявы

en: Date type
be: Фармат даты

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
be: Гэта версія не сумяшчальная з  Drupal !core_version і павінна быць перамешчана.

en: Requires: !module-list
be: Патрабуе: !module-list

en: Required by: !module-list
be: Патрабуецца: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
be: Распрацавана на <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
be: Няма ні аднаго слоўніка. <a href="@link"> Дадаць слоўнік</a>.

en: Show more content
be: Паказаць больш змесціва

en: @name <em>(locked)</em>
be: @name <em>(зачынена)</em>

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
be: Перацягнуць і кінуць гэтыя блокі ў калонках ніжэй. Змены аўтаматычна захоўваюцца. Больш опцый  даступна на <a href="@dashboard-url">старонцы канфігурацыі</a>.

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Add other blocks
be: Дадаць іншыя блокі

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
be[0]: Каб выдаліць модуль @module, трэба спачатку выдаліць модуль: @required_modules
be[1]: Каб выдаліць модуль @module, трэба спачатку выдаліць модулі: @required_modules

en: (Machine name: @type)
be: (Імя машыны: @type)
