Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (112 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: no screenshot
bo: འཆར་ངོས་པར་མེད་པ

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Choice
bo: གདམ་ཚན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Show descriptions
bo: གསལ་བཤད་འཆར་བ

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Preview trimmed version
bo: བཅད་བཟོའི་པར་གཞི་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Preview full version
bo: ཆ་ཚང་བའི་པར་གཞི་ལ་སྔོན་ལྟ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Expand layout to include descriptions.
bo: བཟོ་བཀོད་རྒྱ་བསྐྱེད་ནས་གསལ་བཤད་སྟོན་པ།

en: Hide descriptions
bo: གསལ་བཤད་སྦས་པ

en: Compress layout by hiding descriptions.
bo: བཟོ་བཀོད་སྡུད་སྒྲིག་བྱས་ནས་གསལ་གཤད་སྦས་པ།

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: original
bo: ཐོག་མ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bo: བཅད་བཟོ་བྱས་པའི་པར་གཞི་དེས་ཁྱེད་ཀྱི་གསར་སྤེལ་དེ་གཙོ་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱེད་དུས་འཆར་སྟངས་གང་འདྲ་ཡོད་པའམ། མཉམ་འབྲེལ་ལ་ཕྱི་འདྲེན་བྱེད་པའི་སྐབས་ལ་མཁོ། <span class="no-js"> ཁྱེད་ཀྱིས་བར་མཚམས་དབྱེ་རྟགས་འདི་དག"&lt;!--break--&gt;"༼འདྲེན་རྟགས་མིན་པ༽སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གསར་སྤེལ་གང་ནས་མཚམས་དབྱེ་དགོས་ལེགས་སྒྲིག་བྱས་ཆོག</span>

en: Vote count
bo: འདེམས་ཤོག་གི་གྲངས་ཀ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: བརྗོད་གཞི་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP པར་གཞི་!php_versionདང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: width @width
bo: ཞེང་ཚད་ལ་@width

en: height @height
bo: མཐོ་ཚད་ལ་@height

en: upscaling allowed
bo: ཆེ་སྒྱུར་བྱས་ཆོག

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
bo: -@degrees&deg་དང་@degrees&deg་བར་གྱི་གང་རུང་ཞིག

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
bo: <a href="@login">ནང་འཇུག</a>་ཡང་ན་<a href="@register">ཐོ་འགོད་</a>བྱས་ནས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ།

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
bo: <a href="@login">ནང་འཇུག་</a>བྱས་ནས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ།

en: More information about text formats
bo: ཡི་གེའི་རྣམ་གཞག་སྐོར་དེ་ལས་མང་བ

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
bo: མིག་སྔར་བཟོ་ལྟ་མེད་པས། <a href="!url">བཟོ་ལྟ་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད།</a>

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
bo: བཟོ་ལྟ་འདིའི་ནང་མིག་སྔར་སྣང་བརྙན་མེད་པས། གཤམ་གྱི་འདེམས་ཚན་བདམས་ནས་སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱོས།

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: Sample original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Sample modified image
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན་པའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
bo: པར་གཞི་འདི་དང་Drupal !core_version་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
bo: <a href="@poweredby">Drupal ཡིས་</a>མཁོ་སྤྲོད་བྱས།

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྤྱི་མིང་མེད། <a href="@link">སྤྱི་མིང་ཁ་སྣོན</a>།

en: Show more content
bo: ནང་དོན་དེ་ལས་མང་བ་སྟོན

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
bo: གཤམ་གྱི་ཚན་པའི་ནང་དུ་ལྷུ་ལག་འདི་དག་དྲུད་ནས་འཇོག་དགོས། བསྒྱུར་བཅོས་རྣམས་རང་འགུལ་གྱིས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། དེ་ལས་མང་བའི་གདམ་ཚན་<a href="@dashboard-url">སྒྲིག་འགོད་དྲ་ངོས་</a>སུ་ཡོད།

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Add other blocks
bo: ལྷུ་ལག་གཞན་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
bo[0]: @module་ཕྱིར་འདོར་བྱེད་པར། ཐོག་མར་གཤམ་གྱི་མ་དཔེ་ངེས་པར་དུ་ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས། @required_modules

en: (Machine name: @type)
bo: ༼འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ལ་@type༽
