Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (78 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Region
eo: Regiono

en: no screenshot
eo: neniu ekrankopio

en: Error
eo: Eraro

en: Block
eo: Bloko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Operation
eo: Operacio

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Choice
eo: Elekto

en: revert
eo: malfari

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: Show descriptions
eo: Vidigu priskribojn

en: Blue
eo: Blua

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Preview trimmed version
eo: Antaŭrigardu mallongigitan version

en: Preview full version
eo: Antaŭrigardu la plenan version

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Black
eo: Nigra

en: Expand layout to include descriptions.
eo: Etendi aranĝon por inkluzivi priskribojn.

en: Hide descriptions
eo: Kaŝu priskribon

en: Compress layout by hiding descriptions.
eo: Maletendi aranĝon per kaŝado de priskriboj.

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon

en: Yellow
eo: Flava

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
eo: La mallongigita versio de via afiŝo montras kiel via afiŝo aspektos kiam montrata en la ĉefpaĝo aŭ kiam eksportita por abonrilati. <span class="no-js">Vi povas enmeti la apartigilon "&lt;break&gt;" (sen citiloj) por elekti kie la afiŝo apartiĝas.</span>

en: Vote count
eo: Voĉdona kalkulo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu haŭto bezonas PHP-version @php_required kaj ne kongruas kun PHP-versio !php_version.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
eo: <a href="@login">Ensalutu</a> aŭ <a href="@register">registru</a> por aldoni komentojn

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
eo: <a href="@login">Ensalutu</a> por aldoni komentojn

en: More information about text formats
eo: Pliaj informoj pri tekstaj formoj

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list
