Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (127 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Version
fa: نسخه

en: view
fa: مشاهده

en: Search
fa: جستجو

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Back
fa: بازگشت

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: no screenshot
fa: بدون پیش‌نمایش

en: Check
fa: بررسی

en: Error
fa: خطا

en: Forward
fa: باز ارسال

en: Block
fa: بلوک

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Warning
fa: هشدار

en: OK
fa: موافقت

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Uninstall
fa: عزل

en: Operation
fa: عملکرد

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Empty
fa: خالی

en: Choice
fa: انتخاب

en: Info
fa: اطلاعات

en: White
fa: سفید

en: revert
fa: بازگشت

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: Grid
fa: شبکه

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: Blue
fa: آبی

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Grey
fa: خاکستری

en: More help
fa: راهنمایی بیشتر

en: Preview trimmed version
fa: پیش نمایش نسخه پیرایش شده

en: Preview full version
fa: پیش نمایش کامل

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: Black
fa: سیاه

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: Effect
fa: اثر

en: Error message
fa: پیام خطا

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: original
fa: اصلی

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Primary
fa: اصلی

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: sort ascending
fa: صعودی

en: sort descending
fa: نزولی

en: No blocks in this region
fa: هیچ بلوکی در این ناحیه نیست

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
fa: نسخه پیرایش شده محتوای ارسالی شما, همانگونه -در صفحه اول یا صدور برای جمع آوری- دیده می‌شود. <span class="no-js"> شما می‌توانید از جداکننده "&lt;!--break--&gt;" (بدون فقل قول) برای مشخص نمودن اینکه کجا محتوای ارسالی شما باید تقسیم شود استفاده کنید.</span>

en: Vote count
fa: شمارش آرا

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
fa: این پوسته به PHP نسخه @php_required نیاز دارد و با PHP نسخه !php_version سازگار نیست.

en: Alert
fa: هشدار

en: width @width
fa: عرض @width

en: height @height
fa: ارتفاع @height

en: upscaling allowed
fa: بزرگنمایی مجاز است

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
fa: تصادفی بین @degrees&deg و -@degrees&deg

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Subscribe to @feed-title
fa: اشتراک در @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a> یا <a href="@register">ثبت نام کنید</a> .

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a>.

en: More information about text formats
fa: اطلاعات بیشتر درباره قالب‌بندی‌های متن

en: Style name
fa: نام استایل

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fa: در حال حاضر سبکی وجود ندارد. <a href="!url">یکی اضافه کنید</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
fa: در حال حاضر هیچ افکتی در این سبک وجود ندارد. با انتخاب گزینه‌ای از زیر یکی اضافه کنید.

en: view actual size
fa: نمایش اندازه واقعی

en: Sample original image
fa: نمونه‌برداری از تصویر اولیه

en: Sample modified image
fa: نمونه‌برداری از تصویر تغییریافته

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
fa: این نسخه با هسته دروپال !core_version سازگار نیست و باید جایگزین شود.

en: Requires: !module-list
fa: نیازمند: !module-list

en: Required by: !module-list
fa: ضروری برای: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
fa: نیرو گرفته از <a href="@poweredby">دروپال</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fa: هیچ واژگانی در دسترس نیست. یک <a href="@link">واژگان اضافه کنید</a>.

en: Show more content
fa: نمایش محتوای بیشتر

en: @name <em>(locked)</em>
fa: @name <em>(قفل)</em>

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Close overlay
fa: بستن میزکار

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
fa: بلوک‌ها را به ستون‌های زیر کشیده و رها کنید. تغییرات به صورت خودکار ذخیره خواهد شد. اطلاعات بیشتر در <a href="@dashboard-url">صفحه پیکربندی</a> در دسترس است.

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Add other blocks
fa: افزودن بلوک‌های دیگر

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
fa[0]: برای حذف @module، ابتدا باید ماژول زیر حذف گردد: @required_modules
fa[1]: برای حذف @module، ابتدا باید ماژول‌های زیر حذف گردد: @required_modules

en: (Machine name: @type)
fa: (نام ماشینی :@type)
