Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (111 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Back
he: אחורה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Format
he: פורמט

en: Refresh
he: ריענון

en: Region
he: איזור

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Check
he: בדיקה

en: Error
he: שגיאה

en: Forward
he: קדימה

en: Block
he: בלוק

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Overridden
he: נדרס

en: Warning
he: אזהרה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Uninstall
he: הסרה

en: Operation
he: פעולה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: @time ago
he: לפני @time

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Empty
he: ריק

en: Choice
he: בחירה

en: Info
he: מידע

en: White
he: לבן

en: revert
he: שחזר

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Grid
he: רשת

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים

en: Blue
he: כחול

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: More help
he: עזרה נוספת

en: Preview trimmed version
he: גרסה מקוצרת

en: Preview full version
he: תצוגה מקדימה של גירסה מלאה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Black
he: שחור

en: Expand layout to include descriptions.
he: הרחבת פריסה כדי לכלול תיאורים

en: Hide descriptions
he: הסתרת התאורים

en: Compress layout by hiding descriptions.
he: כווץ תצוגה על-ידי הסתרת תאורים.

en: Effect
he: אפקט

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: original
he: מקורי

en: edit role
he: עדכון תפקיד

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
he: הגרסה המקוצרת של הפרסום מראה כיצד הפרסום שלך יראה כאשר הוא מקודם לעמוד ראשי או כאשר הוא מיוצא לסינדיקציה.<span class="no-js"> אתה יכול להכניס את התו המפריד "&lt;!--break--&gt;" (ללא הגרשיים) כדי לעדן את המקום בו הפרסום שלך מפוצל.</span>

en: Vote count
he: ספירת קולות

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: width @width
he: רוחב @width

en: height @height
he: גובה @height

en: upscaling allowed
he: מותרת הגדלה

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Subscribe to @feed-title
he: הרשם ל-@feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> או <a href="@register">הירשם</a> בכדי להגיב

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
he: <a href="@login">התחבר</a> בכדי להגיב

en: More information about text formats
he: מידע נוסף אודות מבני קלט

en: Style name
he: שם הסגנון

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
he: לא הוגדרו עדיין אפקטים עבור סיגנון זה. הוסיפו אפקט ע"י בחירה באחת האפשרויות.

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
he: מופעל ע"י <a href="@poweredby">דרופל</a>

en: Show more content
he: הצג תכנים נוספים

en: @name <em>(locked)</em>
he: @name <em>(נעול)</em>

en: Highlighted
he: מובלט

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)
