Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (118 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Back
hr: Natrag

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Region
hr: Regija

en: no screenshot
hr: nema slikovnog prikaza

en: Error
hr: Greška

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Operation
hr: Operacija

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: @time ago
hr: prije @time

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Empty
hr: Prazno

en: Choice
hr: Izbor

en: revert
hr: vrati

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: Grid
hr: Mreža

en: Show descriptions
hr: Prikaži opise

en: Blue
hr: Plava

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: More help
hr: Više pomoći

en: Preview trimmed version
hr: Pregledaj skraćenu inačicu

en: Preview full version
hr: Pregledaj punu inačicu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Black
hr: Crna

en: Expand layout to include descriptions.
hr: Proširi obrazac tako da sadrži i opise.

en: Hide descriptions
hr: Sakrij opise

en: Compress layout by hiding descriptions.
hr: Sažmi prikaz sakrivši opise.

en: Effect
hr: Efekt

en: Error message
hr: Poruka greške

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: original
hr: izvornik

en: edit role
hr: uredi ulogu

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
hr: Skraćena inačica unosa prikazuje kako će unos izgledati kada bude prikazan na početnoj stranici ili kada bude na raspolaganju za automatsko sakupljanje sadržaja na mreži. <span class="no-js">Ukoliko želite sami kotrolirati mjesto razdvajanja skrećene inačice unesite slijedeći niz kao graničnik "&lt;!--break--&gt;" (bez navodnika).</span>

en: Vote count
hr: Brojač glasova

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj predložak zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije sukladna s PHP inačicom !php_version.

en: width @width
hr: širina @width

en: height @height
hr: visina @height

en: upscaling allowed
hr: dopušteno povećanje

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
hr: nasumično između -@degrees&deg i @degrees&deg

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
hr: <a href="@login">Prijavite se</a> ili <a href="@register">registrirajte</a> za dodavanje komentara

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
hr: <a href="@login">Prijavite se</a> za dodavanje komentara

en: More information about text formats
hr: Više informacija o oblicima unosa

en: Style name
hr: Naziv stila

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
hr: Trenutačno nema stilova. <a href="!url">Dodaj novi</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
hr: Trenutačno nema efekata na ovom stilu. Dodaj stil putem donjih opcija.

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: Sample original image
hr: Uzorak izvorne slike

en: Sample modified image
hr: Uzorak promijenjene slike

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hr: Ova inačica nije sukladna s Drupalom !core_version i trebalo bi ju zamijeniti.

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
hr: Pogoni <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hr: Nema dostupnih rječnika. <a href="@link">Dodaj rječnik</a>.

en: Show more content
hr: Prikaži više sadržaja

en: @name <em>(locked)</em>
hr: @name <em>(zaključano)</em>

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Close overlay
hr: Zatvori Plutajuću ploču

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
hr: Povucite i spustite blokove u donje stupce. Promjene su automatski spremljene. Više opcija dostupna pri <a href="@dashboard-url">stranici postavki</a>.

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: Add other blocks
hr: Dodaj druge blokove

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
hr[0]: Kako bi deinstalirali @module, prvo treba biti deinstaliran sljedeći modul : @required_modules
hr[1]: Kako bi deinstalirali @module, prvo trebaju biti deinstalirani sljedeći moduli : @required_modules
hr[2]: Kako bi deinstalirali @module, prvo trebaju biti deinstalirani sljedeći moduli : @required_modules

en: (Machine name: @type)
hr: (Strojni naziv @type)
