Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (70 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Default
kk: Стандартты

en: Region
kk: Аумақ

en: no screenshot
kk: Скреншот жоқ

en: Error
kk: Қате

en: Block
kk: Блок

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Uninstall
kk: Жою

en: Operation
kk: Операция

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Choice
kk: Таңдау

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: Blue
kk: Көк

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Preview trimmed version
kk: Қысқаша нұсқасын алдын ала көру

en: Preview full version
kk: Толық нұсқаусын алдын ала қарау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Black
kk: Қара

en: Expand layout to include descriptions.
kk: Сипаттамаларды қосу үшін макетті аудару.

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Compress layout by hiding descriptions.
kk: Сипаттамаларын тыға отырып макетті қысу.

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
kk: Материалдың қысқа нүсқасы шолу беттерінде және RSS арналарында көрсетіледі. <span class="no-js">Қысқа нұсқаны белгілеу үшін "&lt;!--break--&gt;"(тырнақшасыз) бөлгішін қолданыңыз.</span>

en: Vote count
kk: Дауыстарды санау

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл тема PHP version @php_required сурайды және PHP !php_version версиямен үйлесімсіз.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
kk: <a href="@poweredby">Drupal</a>-да жұмыс істейді

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.
