Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (116 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: no screenshot
km: គ្មាន​រូបថត​អេក្រង់

en: Error
km: កំហុស

en: Block
km: ប្លុក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Uninstall
km: លុប

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Empty
km: ទទេ

en: Choice
km: ជម្រើស

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: Show descriptions
km: បង្ហាញ​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: More help
km: ជំនួយ​បន្ថែម

en: Preview trimmed version
km: មើល​កំណែ​ដែល​បាន​តម្រឹម​ជា​មុន

en: Preview full version
km: មើល​កំណែ​ទាំងស្រុង​ជាមុន

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Expand layout to include descriptions.
km: ពង្រីក​ប្លង់​ដែល​ត្រូវ​រួម​បញ្ចូលសេចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Hide descriptions
km: លាក់​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Compress layout by hiding descriptions.
km: បង្ហាប់​ប្លង់​ដោយ​លាក់​សេ​ចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: original
km: ដើម

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
km: កំណែ​ដែល​បាន​តម្រឹម​នៃ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​បង្ហាញ​នូវ​អ្វី​ដែល​ប្រកាស​របស់​អ្នក​មើល​ទៅ​ដូចនៅ​ពេល​ត្រូវ​បាន​ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មេ​ ឬ​ពេល​ត្រូវ​បាន​នាំចេញ​សម្រាប់ប្រមូល​ ។<span class="no-js">អ្នក​អាច​បញ្ចូល​សញ្ញា​កំណត់​ព្រំដែន "&lt;!--break--&gt;" (ដោយ​គ្មាន​សម្រង់) ដើម្បី​​​លៃ​តម្រូវ​កន្លែង​ដែល​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ត្រូវ​ពុះ ។</span>

en: Vote count
km: ចំនួន​ការ​បោះឆ្នោត

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
km: ស្បែក​នេះ​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​កំណែ PHP @php_required ហើយ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយកំណៃ PHP !php_version ។

en: width @width
km: ទទឹង​ @width

en: height @height
km: កម្ពស់​ @height

en: upscaling allowed
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
km: ចៃដន្យ​រវាង​ -@degrees&deg ​និង​ @degrees&deg

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Subscribe to @feed-title
km: ជាវ​ទៅ​ @feed-title

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
km: <a href="@login">ចូល​</a> ឬ​ <a href="@register">ចុះ​ឈ្មោះ​</a> ​ដើម្បី​ប្រកាស​មតិយោបល់​

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
km: <a href="@login">ចូល​</a> ​ដើម្បី​ប្រកាស​មតិយោបល់

en: More information about text formats
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី​ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
km: បច្ចុប្បន្ន​​គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ទេ ។ <a href="!url">បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី​</a> ។

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
km: បច្ចុប្បន្ន​គ្មាន​បែប​ផែន​នៅ​ក្នុង​រចនាប័ទ្ម​នេះ​ទេ ។ បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ដោយ​ជ្រើស​ជម្រើស​ខាង​ក្រោម ។

en: view actual size
km: មើល​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: Sample original image
km: រូបភាព​ដើម​ជា​គំរូ

en: Sample modified image
km: រូប​ភាព​ដែល​កែ​ជា​គំរូ

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
km: កំណែ​នេះ​មិន​ឆប​គ្នា​ជា​មួយ​ !core_version ​របស់​  Drupal ហើយ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជំនួស ។

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​ <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។

en: Show more content
km: បង្ហាញ​មាតិកា​ផ្សេង​ទៀត

en: @name <em>(locked)</em>
km: @name <em>(ជាប់​សោ)</em>

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Close overlay
km: បិទ​ភាព​ត្រួតគ្នា

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
km: អូស និង​ទម្លាក់​ប្លុក​ទាំងនេះ​ទៅកាន់​ជួរឈរ​ខាងក្រោម ។ ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។ ជម្រើស​ផ្សេងទៀត​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន​នៅ​លើ <a href="@dashboard-url">ទំព័រ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ</a> ។

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Add other blocks
km: បន្ថែម​ប្លុក​ផ្សេងទៀត

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
km[0]: ដើម្បី​លុប @module អ្នក​ត្រូវតែ​លុប​ម៉ូឌុល​បន្ទាប់​នេះ​ជា​មុន​សិន ៖ @required_modules
km[1]: ដើម្បី​លុប @module អ្នក​ត្រូវតែ​លុប​ម៉ូឌុល​បន្តបន្ទាប់​នេះ​ជាមុន​សិន ៖ @required_modules

en: (Machine name: @type)
km: (ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @type)
