Mobile jQuery Theme (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
